Praca: Portier / Pracownik Gospodarczy

Ogłoszenie numer: 7701198, z dnia 2022-11-23

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów przemysłowych oraz zajmująca się produkcją konstrukcji stalowych zatrudni pracowników na stanowisko:

Portier / Pracownik Gospodarczy

Miejsce pracy: Sosnowiec

 

Opis stanowiska

  • dozorowanie siedziby firmy
  • prace porządkowe

Wymagania

  • mile widziany rencista III grupa lub emeryt

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.
APLIKUJ TERAZ
WYSZUKIWARKA OFERT PRACY
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Pracownik dozoru mienia-portier

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

    Lokalizacja: śląskie/ Zabrze

    Dozorowanie mienia-ochrona obiektu biurowego.Godziny pracy: 6.00-18.00/18.00-6.00.Równoważny czas pracy.Oferta wyłącznie dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:...

    Dodane: 2022-12-02

  • Portier / Pracownik gospodarczy

    Firma: S-3 Personal Sp. z o.o.

    Lokalizacja: śląskie/ Tarnowskie Góry

    monitorowanie ruchu osób wchodzących i wychodzących dokonywanie obchodów terenu sprawowanie opieki nad obiektem wykonywanie prac porządkowych wokół budynku sumienność punktualność odpowiedzialność dyspozycyjność umiejętność pracy w zespole

    Dodane: 2022-11-24

Więcej ofert pracy
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

© 2017 - 2022 praca Katowice Wszelkie prawa zastrzeżone