Praca: Pomocnik magazyniera - magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Pomocnik magazyniera - magazynier
Miejsce pracy: Mysłowice
Numer: StPr/22/0137
OBOWIĄZKI:
przyjmowanie dostaw, rozkładanie towaru na magazynie, czynności związane z wysyłką towaru, obsługa urządzeń magazynowych, wspieranie prac innych magazynierów. Prace porządkowe na stanowisku pracy, inwentaryzcje
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

min zawodowe

Miejsce pracy:

Mysłowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach