Praca: Pomocnik lakiernika

Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu
Pomocnik lakiernika
Miejsce pracy: Bytom
Numer: StPr/24/0772
OBOWIĄZKI:
pomoc przy przygotowaniu przed lakierowaniem, mycie, szlifowanie, czyszczenie z korozji, prace porządkowe, zapoznanie i obsługa maszyn i urządzeń wykorzystywanych w pracach przygotowawczych i wykończeniowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Bytom


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

WYSZUKIWARKA OFERT PRACY
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Pomocnik lakiernika

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

    Lokalizacja: śląskie/ Bytom

    pomoc przy przygotowaniu przed lakierowaniem, mycie, szlifowanie, czyszczenie z korozji, prace porządkowe, zapoznanie i obsługa maszyn i urządzeń wykorzystywanych w pracach przygotowawczych i wykończeniowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze...

    Dodane: wczoraj

  • Pracownik lakierni

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

    Lokalizacja: śląskie/ Dąbrowa Górnicza

    Praca zmianowa, rotacyjna, wymagająca pełnej sprawności ruchowej. Na stanowisku występują ruchy monotypowe. Okresowy kontakt z substancjami chemicznymi – rozpuszczalnik wykorzystywany podczas czyszczenia. Szkodliwość, uciążliwość tj. hałas, zapylenie...

    Dodane: 2024-10-13

Więcej ofert pracy
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

© 2017 - 2024 praca Katowice Wszelkie prawa zastrzeżone