Praca: Pomocniczy robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Pomocniczy robotnik budowlany
Miejsce pracy: Będzin
Numer: StPr/21/1319
OBOWIĄZKI:

Prace fizyczne, murowanie, zbrojenie, szalunki, tynkowanie, prace na wolnej przestrzeni. Praca 4 h w przedziale pomiędzy godziną 6:00 a 18:00. Umowa o pracę na czas określony 12 miesięcy. Praca również w sobotę.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Pomocniczy robotnik budowlany (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 2)

Wymagania inne:

Wykształcenie kandydatów dowolne, sprawność fizyczna, minimum 2 miesięczne doświadczenie jako pomocniczy robotnik budowlany.

Miejsce pracy:

Będzin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie