Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/23/0037
OBOWIĄZKI:

polegający na pomocy w przygotowaniu posiłków

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: obsługa pakietu MS OFFICE - EXCEL, WORD
Uprawnienia: doświadczenie w pracy w zespole
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Wymagania inne:

Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A1 - początkujący, w piśmie: A1 - początkujący

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie