Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Tarnowskie Góry
Numer: StPr/22/1191
OBOWIĄZKI:
Pomoc w kuchni w przygotowaniu posiłków;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne
Uprawnienia: Książeczka SANEPID

Miejsce pracy:

Tarnowskie Góry


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

APLIKUJ TERAZ
WYSZUKIWARKA OFERT PRACY
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Pomoc kuchenna

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

    Lokalizacja: śląskie/ Mikołów

    Przygotowanie śniadań Pomoc przy przygotowaniu potraw OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY: Umowa na czas określony 6 m-cy i 14 dni MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY: 43-190 Mikołów PRACA W DNIACH I GODZINACH: Pn-Ndz 6-14, 14-22 (system pracy...

    Dodane: 2022-11-25

  • Pomoc kuchenna

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

    Lokalizacja: śląskie/ Zabrze

    Pomoc kuchenna w restauracjiPraca od poniedziałku do niedzieli - równoważny czas pracy. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: wykształcenie bez znaczenia, pracodawca kieruje na badania sanepidowskie, chęci do pracy

    Dodane: 2022-11-24

  • Pomoc kuchenna

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

    Lokalizacja: śląskie/ Sosnowiec

    pomoc kuchenna Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

    Dodane: 2022-11-23

Więcej ofert pracy
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

© 2017 - 2022 praca Katowice Wszelkie prawa zastrzeżone