Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/22/0667
OBOWIĄZKI:
POWER (-30) lub FP (wydać odpowiednie skierowanie)- nauka obróbki wstępnej warzyw,- przyrządzanie surówek,- obróbka mięsa, porcjowanie miesa,- nauka przyrządzania dań mięsnych wg receptur- nauka gotowania zup i sosów,- obsługa urządzeń gastronomicznych,- praca w systemie HACCAP- nauka gotowania dań od surowca do gotowego posiłku
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: książeczka sanepidowska

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej