Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Bytom
Numer: StPr/21/1070
OBOWIĄZKI:
pomoc w przygotowaniu towarów do produkcji, pomoc w przygotowaniu posiłków, zmywanie naczyń, sprzątanie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak


Wymagania inne:

Wymagania: sumienność, pracowitość.

Miejsce pracy:

Bytom


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

APLIKUJ TERAZ
WYSZUKIWARKA OFERT PRACY
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Pomoc kuchenna

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie

    Lokalizacja: śląskie/ Jaworzno

    przygotowywanie składników, posiłków, porcjowanie, dekorowanie potraw, dbanie o czystość Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

    Dodane: wczoraj

  • Pomoc kuchenna

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

    Lokalizacja: śląskie/ Łaziska Górne

    Pomoc kuchenna w restauracji OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY: Umowa zlecenie na 12 m-cy MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY: 43-170 Łaziska Górne PRACA W DNIACH I GODZINACH: pn - nd, praca w godzinach 6:00-6:00, trzyzmianowy system pracy Wymagania...

    Dodane: wczoraj

  • Pomoc kuchenna

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

    Lokalizacja: śląskie/ Zabrze

    prace pomocnicze w kuchni, obsługa kasy fiskalnej.Równoważny system czasu pracy, wg grafiku, 2 dni pracy, 2 dni wolne (poniedziałek-piątek 11.00-23.00, sobota, niedziela 12.00-24.00). Wymagania konieczne: Zawód: Pomoc kuchenna (wymagany staż - lata: 5)...

    Dodane: 2021-10-22

Więcej ofert pracy
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

© 2017 - 2021 praca Katowice Wszelkie prawa zastrzeżone