Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Ornontowice
Numer: StPr/21/0704
OBOWIĄZKI:
-Praca przy urządzeniach do przygotowywania produktów gastronomicznych-Obsluga klientaOkres zatrudnienia: 16 m-cyMiejsce wykonywania pracy: 43-178 Ornontowice Praca w godzinach: pn-pt 9-17
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wykształcenie: mile widziane zasadnicze zawodowe. Doświadczenie: mile widziane.

Miejsce pracy:

Ornontowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 850 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych