Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/21/2375
OBOWIĄZKI:

Pomoc w kuchni wg zapotrzebowania i ustaleń szefa kuchni

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Pomoc kuchenna.

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

    Lokalizacja: śląskie/ Tychy

    Pomoc na kuchni. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia: książeczka sanepidowska Wymagania inne: preferowanie i mile widziane wykształcenie min. zawodowe. Wymagane doświadczenie zawodowe minimum 3 miesiące na przestrzeni...

    Dodane: 2021-09-23

  • Pomoc kuchenna

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach

    Lokalizacja: śląskie/ Mysłowice

    pomoc w kuchni w przygotowywaniu potraw, obieranie warzyw, gotowanie, sprzątanie, zmywanie Wymagania konieczne: Zawód: Pomoc kuchenna (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6) Wykształcenie: średnie zawodowe, brak Wykształcenie: podstawowe, brak Wykształcenie:...

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

    Lokalizacja: śląskie/ Sosnowiec

    Pomoc w przygotowaniu posiłków. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: Wykształcenie kandydatów dowolne.Wymagana książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych.Mile widziane doświadczenie w gastronomii.

    Dodane: 2021-09-21