Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/24/0908
OBOWIĄZKI:
Oferta dla osób spełniających warunki Regulaminu Refundacji Wyposażenia/DoposażeniaWykształcenie: brak wymagań; pół roczne doświadczenie zawodowe; ks.sanepidu; zakres obowiązków: ważenie i pakowanie posiłków do pojemników zgrzewalnych; dwie zmiany; miejsce pracy: Gliwice
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pomoc kuchenna

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 271 do 4 271 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach