Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/24/0529
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie posiłków dla dzieci w wieku przedszkolnym, śniadanie, obiad, podwieczorek. Wydawanie posiłków według harmonogramu.Docelowo jest możliwość zatrudnienia na stanowisku kucharza.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kucharz*
Wykształcenie: zasadnicze branżowe, gastronomiczne

Wymagania inne:

wykształcenie gastronomiczne (kwalifikacje do pracy w kuchni, docelowo jest możliwość zatrudnienia na stanowisku kucharza), umiejętność obsługiwania urządzeń gastronomicznych, oceny produktów, znajomość zasad przechowywania produktów, wstępna obróbka produktów, umiejętność gotowania różnych prostych potraw

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu