Praca: Pokojowa

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Pokojowa
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/2960
OBOWIĄZKI:
- Utrzymywanie czystości w pokojach hotelowych, sprzątanie pomieszczeń ogólnie dostępnych, zaplecza, ciągów komunikacyjnych w hotelach, wymiana pościeli w pokojach, uzupełnienie artykułów konsumpcyjnych.- Zlecenie wykonywane w godzinach: 8:00-18:00. Zlecenie wykonywane również w soboty, niedziele, święta.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Dokładność i zaangażowanie w wykonywane zadania
Uprawnienia: Sumienność
Uprawnienia: Rzetelność
Uprawnienia: Punktualność

Wymagania inne:

Doświadczenie zawodowe NIE jest wymagane.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach