Praca: Placowy / Hakowy

Ogłoszenie numer: 7666332, z dnia 2022-11-10

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów przemysłowych oraz zajmująca się produkcją konstrukcji stalowych.

Placowy / Hakowy

Miejsce pracy: Sosnowiec

 

Opis stanowiska

  • prace przy rozładunkach i załadunkach
  • prace pomocnicze produkcyjne

Wymagania

  • dyspozycyjność 

Oferujemy

  • pracę na stałe.
  • bardzo dobre wynagrodzenie,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.
APLIKUJ TERAZ
WYSZUKIWARKA OFERT PRACY
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Ładowacz

    Firma: Młodzieżowe Biuro Pracy Katowice

    Lokalizacja: śląskie/ Ruda Śląska

    Składowanie materiału przekazywanego z produkcji.Prawidłowy i bezpieczny załadunek ekspediowanych wyrobów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: mile widziane uprawnienia hakowego Uprawnienia: obsługa podstawowych narzedzi pomiarowych...

    Dodane: wczoraj

  • Pracownik tartaku

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

    Lokalizacja: śląskie/ Orzesze

    Obróbka drewna; sortowanie desek; produkcja palet, drobne prace tartaczne Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: Umiejętności: bardzo dobra organizacja pracy, inne: mile widziane chęci do pracy i doświadczenie na...

    Dodane: 2022-11-25

  • Pracownik fizyczny

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

    Lokalizacja: śląskie/ Gliwice

    Kontrolowanie jakości, pomoc przy produkcji, praca fizyczna. Wymagania konieczne: Uprawnienia: dokładność, sumienność, umiejętność współpracy z innym pracownikami Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: miejsce pracy: ul. Rynek 3/4,...

    Dodane: 2022-11-24

Więcej ofert pracy
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

© 2017 - 2022 praca Katowice Wszelkie prawa zastrzeżone