Praca: Pielęgniarka / Położna / Technik analityki / Ratownik Medyczny

Pielęgniarka / Położna / Technik analityki / Ratownik Medyczny
Miejsce pracy: Katowice
Opis stanowiska:
  • Obsługa Pacjentów w punkcie pobrań;
  • Wykonywanie czynności pielęgniarskich w zakresie działania punktu pobrań;
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z realizacją badań.
Wymagania:
  • Wykształcenie kierunkowe oraz czynne prawo wykonywania zawodu;
  • Znajomość procedur medycznych;
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office;
  • Dużo pozytywnej energii.
Oferujemy:
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę (pełny etat);
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-15:30;
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie;
  • Możliwość dopasowania czasu pracy do innych zajęć;
  • Doskonałą atmosferę każdego dnia.