Praca: Patch Management Engineer [rekrutacja online]

Patch Management Engineer [rekrutacja online]
Miejsce pracy: Katowice
Szukamy Ciebie jeśli:
  • Posiadasz wysokie umiejętności analitycznego i logicznego myślenia,
  • Posiadasz podstawową wiedzę z obszaru Windows i Unix,
  • Umiesz współpracować i negocjować z Klientem,
  • Potrafisz podejmować decyzje i zarządzać wieloma zagadnieniami jednocześnie,
  • Praca zespołowa jest Twoją mocną stroną.
Dodatkowo zapunktujesz za:
  • Kreatywne podejście do rozwiązywania problemów,
  • Umiejętność działania w dynamicznie zmieniającym się środowisku,
  • Znajomość procesów Patch i Release Management,
  • Chęć zdobywania nowych umiejętności,
  • Znajomość środowiska pracy opartego na Scrum i Agile,
  • Znajomość procesów Risk Model Management,
  • Doświadczenie w audytach wewnętrznych/zewnętrznych.
Informacje o Zespole:

Zwinny zespół zmotywowanych ludzi dbający o zgodność platform systemów operacyjnych z aktualnymi standardami i dobrymi praktykami oraz niwelujący wszelkie podatności i niezgodności w zakresie bezpieczeństwa tych platform.
  • umowa o pracę
    taki rodzaj umowy oferujemy
  • Start 7:00 - 9:00 Koniec 15:00 - 17:00
    w tych godzinach pracujemy
  • Konduktorska 35, Katowice
    tutaj mieści się nasze biuro
Zakres obowiązków

50%- Zarządzanie i realizacja procesu Patch Management
30%- Pozostałe obowiązki wynikające ze stanowiska i specyfiki pracy zespołu
50%- Rozwój i doskonalenie procesów utrzymania infrastruktury
W ING Tech Poland dbamy o:
Twój rozwój:
  • wielokierunkowy rozwój
  • certyfikacje i transfer wiedzy
  • budżet szkoleniowy
  • najnowsze technologie
  • międzynarodowe projekty
  • darmowe lekcje języka angielskiego
Twoje zdrowie, kondycję i rodzinę
  • prywatna opieka medyczna
  • 50% dofinansowania na kartę Multisport
  • parking rowerowy
  • strefy relaksu i rozrywki
  • imprezy integracyjne i program Stay Fit
Odpowiednie warunki pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pełne wyposażenie stanowiska pracy
  • kuchnia
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji informujemy, że będą one wykorzystywane przez okres 1 roku.

Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.