Praca: Pakowacz ręczny

Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich
Pakowacz ręczny
Miejsce pracy: Piekary Śląskie
Numer: StPr/23/0036
OBOWIĄZKI:
Pakowanie, prace pomocnicze na produkcji, prace porządkowe, prace magazynowe.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Brak

Miejsce pracy:

Piekary Śląskie


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

od 3 556,8 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

APLIKUJ TERAZ
WYSZUKIWARKA OFERT PRACY
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Pracownik produkcji - pakowacz

    Firma: Młodzieżowe Biuro Pracy Katowice

    Lokalizacja: śląskie/ Siemianowice Śląskie

    pakowanie i oklejanie produkowanego asortymentu, kontrola jakości, wypełnianie prostych raportów co-packingowych

    Dodane: 2023-02-06

  • Pracownik produkcji / pakowacz

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

    Lokalizacja: śląskie/ Piekary Śląskie

    Wsparcie procesu produkcji i pakowania różnego rodzaju produktów spożywczych, głównie produktów piekarniczych oraz drobnych artykułów przemysłowych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: Praca w systemie...

    Dodane: 2023-01-15

  • Pracownik produkcji/pakowacz

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

    Lokalizacja: śląskie/ Gliwice

    Głównym miejscem pracy będą Gliwice 44-109 ul. Leona Wyczółkowskiego 16. Osoba zatrudniona na stanowisku PRACOWNIK PRODUKCJI/PAKOWACZ będzie odpowiedzialna za przygotowywanie surowców do produkcji części metalowych, obróbki rur. Praca jako operator prasy ,...

    Dodane: 2023-01-12

Więcej ofert pracy
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

© 2017 - 2023 praca Katowice Wszelkie prawa zastrzeżone