Praca: Pakowacz ręczny

Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej
Pakowacz ręczny
Miejsce pracy: Ruda Śląska
Numer: StPr/21/1121
OBOWIĄZKI:
Transport wózków wędzarniczych z towarem z chłodni na halę paczkowalni, transport pustych brudnych wózków wędzarniczych oraz pojemników plastikowych na myjkę, transport czystych pojemników plastikowych z myjki na halę paczkowalni, przygotowanie towaru na pakowanie m.in. rozbieranie form, sciąganie folii, przycinanie siatek, dzielenie kiełbas na porcje, utrzymanie ładu i porządku na hali.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Mile widziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych. W przypadku osób, które nie posiadają książeczki - firma zwraca koszt jej wyrobienia po zatrudnieniu.

Miejsce pracy:

Ruda Śląska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej