Praca: Ortoptystka, doradca klienta

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Ortoptystka, doradca klienta
Miejsce pracy: Mikołów
Numer: StPr/22/0083
OBOWIĄZKI:
Obsługa klienta optyka, obsługa maszyny szlifierskiej,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

wykształcenie średnie, wymagane doświadczenie w obsłudze klienta - mile widziane w salonie optycznym, Przeszkolimy z obsługi maszyny szlifierskiej,

Miejsce pracy:

Mikołów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach