Praca: Opiekunka dziecięca

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Opiekunka dziecięca
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/21/0943
OBOWIĄZKI:

kompleksowa opieka nad dziećmi do lat 3

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak


Wymagania inne:

wykształcenie minimum średnie, staż zawodowy, empatia, cierpliwość

Miejsce pracy:

Sosnowiec


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

APLIKUJ TERAZ
WYSZUKIWARKA OFERT PRACY
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Opiekunka dzieci do lat 3

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

    Lokalizacja: śląskie/ Katowice

    - Organizowanie dnia pobytu dziecka w żłobku zgodnie z pedagogika Montessori. Przewijanie, karmienie, czynności pielęgnacyjne. Prowadzenie zajęć z małym dzieckiem z zakresu plastyki, rytmiki, muzyki, motoryki małej i dużej. Dobierania rodzaju zajęć do...

    Dodane: 2021-09-02

Więcej ofert pracy
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

© 2017 - 2021 praca Katowice Wszelkie prawa zastrzeżone