Praca: Opiekun osoby starszej

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Opiekun osoby starszej
Miejsce pracy: Imielin
Numer: StPr/24/0053
OBOWIĄZKI:
Opieka nad osobami starszymi, mycie, karmienie, pielęgnacja.*równoważny system pracy; dwie zmiany 06:00-14:00, 14:00-22:00; praca 7 dni w tygodniu-w tym 2 dni wolne oraz 1 wolny weekend w miesiącu
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wykształcenie średnie (nie wymagane medyczne). Mile widziane doświadczenie w opiece nad osobami starszymi. Osoba chętna do pracy, do przyuczenia.

Miejsce pracy:

Imielin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach