Praca: Operator urządzeń sprzątających (osoby niepełnosprawne) [doposażenie pfron]

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Operator urządzeń sprzątających (osoby niepełnosprawne) [doposażenie pfron]
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/23/0130
OBOWIĄZKI:
- Przygotowywanie i obsługa urządzeń sprzątających.- Praca w godzinach: 7:00-15:00, 14:00-22:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Wykształcenie min. podstawowe.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach