Praca: Operator urządzeń cnc

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Operator urządzeń cnc
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/21/0951
OBOWIĄZKI:
obsługa urządzenia w zakresie zmiany narzędzi do frezowania, wiercenia, szlifowania i polerowania szkła, operator będzie odpowiedzialny za prawidłowy przebieg rotacji przetwarzanych surowców, jak i podstawowy serwis urządzenia;oferta przeznaczona dla osób bezrobotnych do 30 roku życia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

szkolenie stanowiskowe w zakresie obsługi urządzenia zapewnia pracodawca

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu