Praca: Operator suwnicy

Ogłoszenie numer: 7310919, z dnia 2022-08-07

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów przemysłowych oraz zajmująca się produkcją konstrukcji stalowych poszukuje pracowników na stanowiska:

Operator suwnicy

Miejsce pracy: Sosnowiec

Opis stanowiska

  • obsługa suwnicy

Wymagania

  • uprawnienia do obsługi suwnic sterowanych z kabiny IS lub IIS z poziomu zero
  • gotowość do przyuczenia i wykonania uprawnień na operatora suwnicy - kategoria IS( z kabiny), również obcokrajowców: załatwiamy wszelkie formalności i szkolenia oraz zakwaterowanie nieodpłatnie

Oferujemy

  • pracę na stałe
  • wysokie wynagrodzenie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwe zakwaterowanie dla osób przyjezdnych
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego