Praca: Operator suwnicy z uprawnieniami UDT

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Operator suwnicy z uprawnieniami UDT
Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
Nr ref.: OS/SS/1021
Obowiązki:
  • praca przy obsłudze maszyny (suwnicy),
  • kontrolowanie powierzonych obowiązków.
Wymagania:
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym,
  • uprawnienia UDT (2S),
  • doświadczenie w pracy mile widziane.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu na umowę o pracę,
  • wysokie wynagrodzenie podstawowe, a do tego dodatki za system 4-brygadowy oraz premię do 800 zł brutto!
  • miłą atmosferę w nowoczesnym miejscu pracy,
  • firma oferuje szereg szkoleń, które umożliwiają wzrost stawki!