Praca: Operator równiarki drogowej

Ogłoszenie numer: 7493274, z dnia 2022-09-20

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów przemysłowych oraz zajmująca się produkcją konstrukcji stalowych zatrudni pracowników (również z Ukrainy) na stanowisko:

Operator równiarki drogowej

Miejsce pracy: Sosnowiec

Opis stanowiska

  • praca na budowach w całym kraju realizowanych przez firmę

Wymagania

  • mile widziana praktyka w zawodzie
  • możliwość przyuczenia i podniesienia kwalifikacji

Oferujemy

  • pracę na stałe
  • możliwość delegacji (praca w kraju i zagranicą)
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • gwarantujemy zakwaterowanie oraz diety