Praca: Operator produkcji / Operator maszyn

Ogłoszenie numer: 5695755, z dnia 2021-10-14

Spółka Minkon należy do grupy Minkon. Startegia firmy skupia się na producentach stali, a także właścicielach odlewni oczekujących wysokich standardów technicznych od naszych produktów oraz usług. W naszej działalności dysponujemy odpowiednią wiedzą oraz infrastrukturą, jak również zasobami ludzkimi i produktami, a przede wszystkim- posiadamy odpowiednią motywację, aby spełniać oczekiwania odbiorców.

Operator produkcji / Operator maszyn

Miejsce pracy: śląskie / Tarnowskie Góry

Opis stanowiska

Do głównych zadań Operatora Produkcji należy montaż czujników temperaturowych. Ze wględu naspecyfikę pracy dedykowana dla kobiet.

Do głównych zadań operatora maszyn należy obsługa maszyn i urządzeń. Ze wględu na specyfikę pracy dedykowana dla mężczyzn.

Wykonywanie innych zadań zleconych przez brygadzistę/ kierownika produkcji.

Wymagania

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie nie wymagane, pracodawca zapewnia szkolenie
  • wykształcenie minimum zawodowe
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • duża dyscyplina w przestrzeganiu obowiązujących procedur i standardów

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • zdobycie doświadczenia w międzynarodowym środowisku
  • bonusy w ramach regulaminu wynagrodzeń
  • programy świadczeń pracowniczych ZFŚŚ oraz ubezpieczenie grupowe
  • praca w przyjemnej atmosferze