Praca: Operator obsługi i naprawy urzędzeń technicznych i audiowizualnych

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Operator obsługi i naprawy urzędzeń technicznych i audiowizualnych
Miejsce pracy: Będzin
Numer: StPr/22/0749
OBOWIĄZKI:

obsługa techniczna i akustyczna wydarzeń kulturalnych, konserwacja sprzętu technicznego, organizowanie koncertów, wykonywanie prac transportowych i porządkowych, praca również na terenie Będzina

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

wykształcenie średnie

Miejsce pracy:

Będzin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu