Praca: Operator Maszyn

Miejsce pracy: Zabrze
Operator Maszyn
Twoje zadania:
  • obsługa maszyn produkcyjnych,
  • prowadzenie raportów produkcyjnych,
  • wizualna kontrola jakości produktu.
Nasze wymagania:
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku produkcyjnym w branży automotive,
  • dokładność oraz odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • wysoka motywacja do pracy.

Jesteś zainteresowany podjęciem pracy w prężnie rozwijającej się Firmie?

Dla naszego Klienta z branży automotive poszukujemy Kandydatów na stanowisko Operatora maszyn.

Miejsce pracy- Zabrze, ul. Wilczka.

Operator maszyn|Wolne weekendy!

Co oferujemy?
  • stabilną pracę w przyjaznej atmosferze,
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym (6-14,14-22,22-6),
  • wolne weekendy,
  • wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas,
  • wsparcie przełożonych w rozwoju umiejętności i kwalifikacji zawodowych.