Praca: Operator maszyn

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Operator maszyn
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/22/2046
OBOWIĄZKI:
Obsługa maszyn.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Wykształcenie minimum podstawowe. Mile widziane 3 miesiące doświadczenia na produkcji. III zmiany: 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00.

Miejsce pracy:

Tychy


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 20,5 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

APLIKUJ TERAZ
WYSZUKIWARKA OFERT PRACY
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Operator maszyn

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

    Lokalizacja: śląskie/ Gliwice

    Obsługa maszyn produkcyjnych Wymagania konieczne: Zawód: Operator maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych*

    Dodane: 2022-11-25

  • Operator maszyn i urządzeń odlewniczych

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

    Lokalizacja: śląskie/ Gliwice

    Obsługa i nadzór maszyn odlewniczych, organizacja pracy na swoim stanowisku, kontrola jakości odlewów. Wymagania inne: miejsce pracy siedziba pracodawcy ul. Architektów 80, 44-100 Gliwice oraz teren całej Polski wg. zleceń

    Dodane: 2022-11-24

  • Operator maszyn i urządzeń

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

    Lokalizacja: śląskie/ Tychy

    Obsługa maszyn i urządzeń. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: Wykształcenie minimum podstawowe. Mile widziane 3 miesiące doświadczenia na produkcji. III zmiany: 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00.

    Dodane: 2022-11-21

Więcej ofert pracy
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

© 2017 - 2022 praca Katowice Wszelkie prawa zastrzeżone