Praca: Operator maszyn

Punkt Pośrednictwa Pracy Gliwice
Operator maszyn
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: 19/4/2022
OBOWIĄZKI:
Obsługa maszyn, prace produkcyjne, kontrola szczelności gotowego produktu
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Dyspozycyjność

Miejsce pracy:

Gliwice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 do 3 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Punkt Pośrednictwa Pracy Gliwice

APLIKUJ TERAZ
WYSZUKIWARKA OFERT PRACY
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Operator maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach

    Lokalizacja: śląskie/ Mysłowice

    - obsługa maszyn do produkcji tworzyw sztucznych, - kontrolowanie jakości wytwarzanego produktu, - sprawność i dbałość o utrzymanie płynności produkcji, - przestrzeganie norm jakościowychSystem czasu pracy: 06:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-06:00 również w...

    Dodane: wczoraj

  • Operator maszyn cnc

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

    Lokalizacja: śląskie/ Dąbrowa Górnicza

    Obsługa maszyn CNC Wymagania inne: Mile widziany kurs lub szkolenie operator maszyn CNC

    Dodane: 2022-07-04

  • Operator maszyn / operator giętarki

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach

    Lokalizacja: śląskie/ Mysłowice

    Obowiązki:- cięcie i obróbka szlifierska rur- gięcie rur na giętarkach trzpieniowych- gięcie rur na giętarce trójrolkowej- rozładunki i załadunki stali- przygotowywanie ładunków- inne prace ślusarskieMożliwości:- możliwość nauki zawodu- nauka...

    Dodane: 2022-07-04

Więcej ofert pracy
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

© 2017 - 2022 praca Katowice Wszelkie prawa zastrzeżone