Praca: Operator maszyn do przerobu tworzyw sztucznych.

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Operator maszyn do przerobu tworzyw sztucznych.
Miejsce pracy: Bieruń
Numer: StPr/22/0767
OBOWIĄZKI:
Produkcja granulatu; wstępne przebieranie folii odpadowej oraz wrzucanie jej na taśmę; czyszczenie pojemnika ze szlamem.;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Brak wymagań. Praca w systemie równoważnym w godz: 07:00-19:00; 19:00-07:00

Miejsce pracy:

Bieruń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach