Praca: Operator maszyn do produkcji etykiet

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Operator maszyn do produkcji etykiet
Miejsce pracy: Pyskowice
Numer: StPr/21/3164
OBOWIĄZKI:

Obsługa maszyn do produkcji etykiet.

Miejsce pracy:

Pyskowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 4 130 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Operator maszyn

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

    Lokalizacja: śląskie/ Gliwice

    Ustawianie, programowanie, obsługa maszyn i urzędzeń; obsługa stołów, linii lutowniczych; lutowanie ręczne; montaż i demontaż wymienników ciepła Wymagania konieczne: Uprawnienia: Zdolności manualne Wymagania inne: umiejętność pracy w zespole;...

    Dodane: 2021-12-06

  • Suwnicowy / Hakowy

    Firma: Asistnet Sp. z o.o.

    Lokalizacja: śląskie/ Katowice

    Nasze wymagania: mile widziane uprawnienia (UDT) do obsługi suwnic z poziomu "zero", otwartość do zdobywania doświadczenia i chęć podjęcia długofalowej współpracy, dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym. Twoje zadania: obsługa urządzeń...

    Dodane: 2021-12-01

  • Operator maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

    Lokalizacja: śląskie/ Zabrze

    Przygotowywanie maszyn i urządzeń do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych, obsługiwanie maszyn i urządzeń stosowanych w procesach wytwarzania wyrobów z tworzyw sztucznych, w tym wtryskarek, wytłaczarek. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub...

    Dodane: 2021-11-22