Praca: Operator maszyn

Operator maszyn
Katowice
Obowiązki:
  • Obsługa linii produkcyjnych i praca na urządzeniach oraz maszynach wchodzących w jej skład (automatycznych oraz półautomatycznych).
  • Praca na podstawie planów, rysunków, schematów, procedur, instrukcji itp.
  • Dbałość o jakość produkowanych wyrobów i ich kontrola w zakresie przewidzianym dla operatora.
  • Sygnalizowanie problemów technicznych (np. zacięć maszyn) i jakościowych na liniach oraz bezzwłoczne próby ich rozwiązania samodzielnie, następnie przy wsparciu lidera, pracowników jakości, utrzymania ruchu, inżynierów.
  • Przestrzeganie instrukcji jakościowych, technologicznych, BHP, środowiska oraz wymagań klienta.
  • Rework/naprawa wadliwie wyprodukowanych sztuk produktów.
  • Szkolenie innych operatorów.
Kwalifikacje:
  • Doświadczenie na stanowisku Operatora Maszyn minimum 2 lata (doświadczenie w automatycznej produkcji).
  • Umiejętność i chęć samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych ze sprzętem oraz montażowych.
  • Doświadczenie w szkoleniu pracowników na stanowiskach.
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę, uczciwość, sumienność i pozytywne nastawienie.
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i współtworzenia dobrej atmosfery w pracy.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
Nasze Benefity:
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta LunchPass Sodexo
  • Dofinansowanie na platformie MyBenefit
  • Premia roczna
  • Dodatek świąteczny i wakacyjny z ZFŚS
  • Premia miesięczna i kwartalna
  • Dofinansowanie do szkoleń
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • System Poleceń Pracowniczych
  • Bonus dla Nowozatrudnionych Osób/Sing on Bonus

Oferujemy nowe konkurencyjne warunki zatrudnienia-APLIKUJ!