Praca: Ogrodnik

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Ogrodnik
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/22/1308
OBOWIĄZKI:
Wykształcenie zawodowe/ średnie ogrodnicze (warunek konieczny), doświadczenie zawodowe, prawo jazdy kat. B oraz umiejętność obsługi narzędzi ogrodniczych - mile widziane, zakres obowiązków: wykonywanie prac ogrodniczych przy utrzymaniu zieleni miejskiej, pielenie, sprzątanie itp., przez pierwszy miesiąc umowa zlecenie, później umowa o pracę; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice, centrum, tel. 782 41 60 40
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, ogrodnicze
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, ogrodnicze

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

3 010 - 3 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach