Praca: Obsługa wykrawarki rotacyjnej

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Obsługa wykrawarki rotacyjnej
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/22/0523
OBOWIĄZKI:
obsługa wykrawarki rotacyjnej, transport, podawanie i odbieranie wyrobów, paletowanie, rozładunek materiału i załadunek wyrobów, praca w godzinach: 6.00-14.00, 14.00-22.00, oferta pracy przeznaczona dla osób bezrobotnych powyżej 30 roku życia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

umiejętności manualne

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu