Praca: Neurolog / Rezydent - Badania Kliniczne

Ogłoszenie numer: 7252221, z dnia 2022-07-21

Klient portalu Praca.pl

Prowadzimy badania kliniczne, które umożliwiają pacjentom dostęp do bezpłatnych, innowacyjnych metod leczenia niedostępnych na polskim rynku. Zatrudniamy wykwalifikowany zespół specjalistów różnych dziedzin medycyny z wieloletnim doświadczeniem.

Neurolog / Rezydent - Badania Kliniczne

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

Poszukujemy lekarzy neurologów lub rezydentów na stanowisko BADACZA przy realizacji badań klinicznych z zakresu neurologii.

Wymagania

  • specjalista neurolog lub lekarz w trakcie specjalizacji z neurologi
  • znajomość języka angielskiego i obsługi komputera

Oferujemy

  • oferujemy bardzo dobrze płatną pracę (1 lub 2 dni w tygodniu w godzinach przedpołudniowych)
  • forma zatrudnienia do ustalenia