Praca: Nauczyciel języka hiszpańskiego (8/18 etatu)

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Nauczyciel języka hiszpańskiego (8/18 etatu)
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/2286
OBOWIĄZKI:
- Prowadzenie lekcji z języka hiszpańskiego w kl. 7 (grupa). Realizowanie podstawowych programów.- Praca 8 godzin tygodniowo w godzinach: 8:00-16:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: filologia hiszpańska
Język: hiszpański, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie wyższe kierunkowe filologia hiszpańska. Mile widziane uprawnienia pedagogiczne lub osoba bez uprawnień. Mile widziane doświadczenie zawodowe w nauczaniu języka hiszpańskiego dzieci. Wymagane umiejętności: kontakt z dziećmi.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 1 311 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach