Praca: Nauczyciel języka angielskiego

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Nauczyciel języka angielskiego
Miejsce pracy: Gostyń
Numer: StPr/22/0555
OBOWIĄZKI:
Opiekun nad dziećmi, organizowanie zajęć dydaktycznych w języku angielskim, pomoc przy czynnościach higienicznych dzieci, dbanie o ład i porządek w miejscu pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie, zdany egzamin FCE, doświadczenie w pracy z dziećmi, płynna znajomość języka angielskiego.

Miejsce pracy:

Gostyń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 952,94 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach