Praca: Murarz-tynkarz

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Murarz-tynkarz
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/22/0631
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie robót tynkarsko-murarskich.Praca na terenie woj. śląskiego (wyjazd do pracy z siedziby firmy w Zabrzu).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Murarz-tynkarz* (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie zawodowe, umiejętności w zawodzie, 3 lata stażu pracy w zawodzie

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 5 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu