Praca: Monter/ka

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Monter/ka
Miejsce pracy: Tychy | Numer ref.: MON/010/ACZ

Oferta:

  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Wynagrodzenie zasadnicze 3500 zł brutto
  • Premia frekwencyjna, jakościowa
  • Dodatki motywacyjne za pracę w nadgodzinach
  • Premia świąteczna i wakacyjna
  • Paczki świąteczne dla dzieci pracowników
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego PZU, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmian
  • Dokładność oraz sumienność
  • Zdolności manualne

Zakres obowiązków:

  • Montaż, podmontaż części
  • Budowa dachów
  • Nitowanie
  • Kontrola jakości
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Monter nadwozi samochodowych

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

    Lokalizacja: śląskie/ Będzin

    produkcja i montaż nadwozi samochodowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe

    Dodane: 2022-07-19

  • Montażysta Mebli

    Firma: AGATA Spółka Akcyjna

    Lokalizacja: śląskie/ Katowice

    Do głównych obowiązków na tym stanowisku będzie należało: Montaż mebli pokojowych oraz kuchennych w Salonie Agata; Prace pomocnicze związane z instalacją i montażem mebli; Prace przygotowawcze przy budowie ekspozycji. Od kandydatów oczekujemy:...

    Dodane: 2022-07-18

  • Monter ociepleń budynków - pracownik ogólnobudowlany

    Lokalizacja: śląskie/ Sosnowiec

    prace ogólnobudowlane, praca na wysokości, praca na terenie województwa śląskiego Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: praca na wysokości

    Dodane: 2022-07-17