Praca: Monter-tynkarz

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Monter-tynkarz
Miejsce pracy: Bieruń
Numer: StPr/21/1627
OBOWIĄZKI:

Prace związane z ociepleniem budynków; tynkowanie.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Minimum dwu letnie doświadczenie w zakresie dociepleń i tynkowania budynków. Zdolności manualne. Praca na wysokościach. Rzetelność. Zręczność. I zmiana od 07:00-15:00.

Miejsce pracy:

Bieruń

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach