Praca: Monter stolarki budowlanej

Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich
Monter stolarki budowlanej
Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
Numer: StPr/22/0529
OBOWIĄZKI:
Prace przy montażu ścian oraz prace wykończeniowe dotyczące produkcji kontenerów budowlanych. Mile widziane prawo jazdy kat. B. Stawka godzinowa 22-23 zł/h. brutto. Praca w godz. 6.00-14.00,możliwość pracy w dni wolne. Istnieje także mozliwość wyjazdów do Niemiec na montaż, lecz nie jest to warunek konieczny.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Miejsce pracy:

Siemianowice Śląskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 23 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich