Praca: Monter reklam

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Monter reklam
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/24/0769
OBOWIĄZKI:
- Montaż reklam zewnętrznych: montaż tablic reklamowych, kasetonów, banerów na budynkach, płotach reklamowych itp. Oklejanie folią równych powierzchni (okna, drzwi, witryny itp.). Używanie narzędzi ręcznych, elektrycznych. Rozładunek i transport materiałów reklamowych na miejsce instalacji oraz odpowiednie ich przechowywanie. Wykonywanie montażu zgodnie z instrukcjami technicznymi oraz dbanie o estetykę wykonania. Zapewnienie bezpiecznych warunków pracy dla siebie oraz innych osób znajdujących się w otoczeniu miejsca instalacji. Komunikacja z klientem w celu uzyskania niezbędnych informacji oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów związanych z montażem reklam. Dokumentowanie przeprowadzonych prac, zgłaszanie ewentualnych usterek lub problemów technicznych. Wyjazdy na zlecenia realizowane samochodem służbowym.- Miejsce wykonywania pracy: Siedziba firmy Katowice + teren całej Polski według zleceń.- Godziny Pracy: 8:00-16:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie min. podstawowe.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach