Praca: Monter pracownik techniczny

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach
Monter pracownik techniczny
Miejsce pracy: Tarnowskie Góry
Numer: StPr/21/0894
OBOWIĄZKI:

montaż konstrukcji hal namiotowych, przygotowanie sprzętu pod wynajem, inne prace pomocnicze

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie na stanowisku montera; mile widziane prawo jazdy kat. B, umiejętność pracy w grupie, zaangażowanie w powierzone zadania, komunikatywność.

Miejsce pracy:

Tarnowskie Góry

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach