Praca: Monter podzespołów automatyki przemysłowej

Młodzieżowe Biuro Pracy Katowice
Monter podzespołów automatyki przemysłowej
Miejsce pracy: Katowice
Numer: 39/5/2022
OBOWIĄZKI:
obsługa linii produkcyjnej - ustawianie i praca na urządzeniach wchodzących w jej składmontaż manualny lub elektryczny wyrobów kontrola jakości produkowanych wyrobów, ewentualna naprawa źle wyprodukowanych elementówrozwiązywanie problemów technicznych i jakościowychprzestrzeganie instrukcji technologicznych, jakościowych, BHP,wymagań klientaszkolenie współpracownikównaprawa wadliwie wyprodukowanych sztuk
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: czytania rysunku technicznego, posługiwania się przyrządami pomiarowymi, samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych i montażowych

Wymagania inne:

Zaangażowanie w wykonywaną pracę, uczciwość, sumienność i pozytywne nastawienie, komunikatywność, współtworzenie dobrej atmosfery w pracy. Doświadczenie na stanowisku produkcyjnym.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 150 do 3 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Katowice