Praca: Monter operator i

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Monter operator i
Miejsce pracy: Będzin
Numer: StPr/21/1390
OBOWIĄZKI:
Montaż na przydzielonym stanowisku na linii produkcyjnej zgodnie z instrukcjami. Zapobieganie ewentualnym błędom montażowym oraz autokontrola wykonanej pracy. Raportowanie wykonanej produkcji. 6-14, 14-22, 22-6
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

czytanie rysunku technicznego, zdolności manualne, 2 miesięczne doświadczenie na stanowisku monter operator,

Miejsce pracy:

Będzin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie