Praca: Monter ociepleń budynków - pracownik ogólnobudowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Monter ociepleń budynków - pracownik ogólnobudowlany
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/19/0664
OBOWIĄZKI:
prace ogólnobudowlane, praca na wysokości, praca na terenie województwa śląskiego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak


Wymagania inne:

praca na wysokości

Miejsce pracy:

Sosnowiec


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

APLIKUJ TERAZ
WYSZUKIWARKA OFERT PRACY
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Monter instalacji hydraulicznych

    Firma: HYDAC Sp. z o.o.

    Lokalizacja: śląskie/ Mikołów

    Oferujemy: pracę w firmie o ugruntowanej i silnej pozycji rynkowej, rozwój w międzynarodowym środowisku, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, świadczenia socjalne w postaci świątecznych bonów podarunkowych, możliwość przystąpienia do...

    Dodane: wczoraj

  • Monter instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

    Lokalizacja: śląskie/ Piekary Śląskie

    instalacja sieci teltechnicznej Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: dobra kondycja fizyczna - możliwość pracy na wysokości

    Dodane: 2022-05-16

  • Monter instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

    Lokalizacja: śląskie/ Piekary Śląskie

    Serwis i instalacja sieci teletechnicznej Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: Dobra kondycja fizyczna - możliwość pracy na wysokości

    Dodane: 2022-05-16

Więcej ofert pracy
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

© 2017 - 2022 praca Katowice Wszelkie prawa zastrzeżone