Praca: Monter ociepleń budynków - pracownik ogólnobudowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Monter ociepleń budynków - pracownik ogólnobudowlany
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/19/0664
OBOWIĄZKI:
prace ogólnobudowlane, praca na wysokości, praca na terenie województwa śląskiego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak


Wymagania inne:

praca na wysokości

Miejsce pracy:

Sosnowiec


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

APLIKUJ TERAZ
WYSZUKIWARKA OFERT PRACY
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Monter podzespołów automatyki przemysłowej

    Firma: Rockwell Automation Sp. z o.o.

    Lokalizacja: śląskie/ Katowice

    Obowiązki: Obsługa linii produkcyjnej Safety Relays, ustawianie i praca na urządzeniach wchodzących w jej skład - praca na stanowiskach manualnych. Praca na podstawie planów, instrukcji itp. Dbałość o jakość produkowanych wyrobów i ich kontrola w zakresie...

    Dodane: wczoraj

  • Monter elektronicznego wyposażenia maszyn i urządzeń

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

    Lokalizacja: śląskie/ Sosnowiec

    obsługa maszyn elektronicznych, przygotowywanie i podawanie komponentów do montażu, kontrola jakości. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: umiejętności manualne Wymagania inne: dobry wzrok, system 2 zmianowy od...

    Dodane: 2021-12-03

  • Monter-tynkarz

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

    Lokalizacja: śląskie/ Bieruń

    Prace związane z ociepleniem budynków; tynkowanie. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: Minimum dwu letnie doświadczenie w zakresie dociepleń i tynkowania budynków. Zdolności manualne. Praca na wysokościach....

    Dodane: 2021-12-03

Więcej ofert pracy
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

© 2017 - 2021 praca Katowice Wszelkie prawa zastrzeżone