Praca: Monter mebli

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach
Monter mebli
Miejsce pracy: Tarnowskie Góry
Numer: StPr/21/1143
OBOWIĄZKI:

Pomoc przy załadunku mebli do klienta, wyjazdy do klienta jako pracownik pomocniczy, montaż mebli, prace techniczne na ekspozycji mebli w sklepie (montaż i demontaż mebli);

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak


Wymagania inne:

chęci do pracy

Miejsce pracy:

Tarnowskie Góry


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

APLIKUJ TERAZ
WYSZUKIWARKA OFERT PRACY
PODOBNE OGŁOSZENIA
  • Monter rusztowań

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

    Lokalizacja: śląskie/ Katowice

    - Montaż, demontaż i serwis rusztowań na obiektach przemysłowych i budowlanych.- Miejsce wykonywania pracy: Siedziba firmy Katowice oraz teren całej Polski według zleceń.- Zlecenie wykonywane w godzinach: 8:00-16:00. Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

    Dodane: 2021-11-27

  • Monter / kontroler

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

    Lokalizacja: śląskie/ Tychy

    Sortowanie i naprawa komponentów, kontrola zgodności wykonanego wyrobu, proste prace kontrolno-pomiarowe, montaż podzespołów, praca według ściśle określonych procedur i instrukcji, zapewnienie terminowej realizacji zleceń. Wymagania konieczne:...

    Dodane: 2021-11-26

  • Monter instalacji tryskaczowych

    Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

    Lokalizacja: śląskie/ Sosnowiec

    przygotowywanie rurociagów instalacji tryskaczowej do montażu, praca na terenie Sosnowca, oferta pracy przeznaczona dla osób bezrobotnych powyżej 30 roku życia Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: praca na wysokości

    Dodane: 2021-11-25

Więcej ofert pracy
Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

© 2017 - 2021 praca Katowice Wszelkie prawa zastrzeżone